Pokojné víťazstvá
rozvojový interaktívny seminár o tom, ako dosahovať svoje ciele úspešne, ohľaduplne a s radosťou  


"Od seminára uplynulo zopár dní a ja som si uvedomila, že mi je lepšie. Hlásila som sa naň v nie najlepšom stave a aj vďaka "tichému bojovníkovi" sa pozerám na prácu s nadhľadom. Dve slová, ktoré vo mne ostali, sú vďačnosť a ľahkosť."

Zuzana, prekladateľka a redaktorka

Volám sa Ivan a nebol som dobrý bitkár.

Z hokejovej prípravky som odišiel po pár týždňoch, nedokázal som byť dosť agresívny. Zo športov mi viac vyhovoval volejbal. Lenže bojovníkom som chcel byť.

Išiel som za svojimi snami, získal pekné práce v zahraničí, vyskúšal manažérsky chlebík, postavil sa na vlastné nohy. Pracoval som asi až priveľa. Zhoršil sa mi spánok, zapájal som sa do konfliktov a zaoberal som sa vecami, ktoré nešlo zmeniť. Myslel som si, že zlepšujem svet, a keď som bol unavený, neoddýchol som si. Prinútilo ma to premýšľať:

Dá sa žiť naplno, mať ambície a zároveň byť zdravý, šťastný a spokojný?

Dnes to už viem.

Úspech sa dá dosiahnuť ohľaduplne a s radosťou. Všetko, čo som sa pri hľadaní odpovede naučil, som zhrnul do rozvojového interaktívneho seminára Pokojné víťazstvá

Obsah vychádza z mojich skúseností, poznatkov účastníkov a princípov filozofie pokojného bojovníka Dana Millmana.

Ukážem vám, čo všetko súvisí s naším vnútorným pokojom, a vy sa naučíte prekonávať prekážky, ktoré vás brzdia v jeho dosahovaní.

Budem s vami zdieľať môj osobný príbeh, víťazstvá aj prehry a budem vás sprevádzať aktivitami, pri ktorých sami objavíte svoju cestu.

AkÉ BUDE NAŠE STRETNUTIE?
  • naživo
  • bez prezentácií
  • trvá 4 hodiny
  • max. 20 účastníkov
  • priateľská atmosféra
  • bezpečný priestor 
  • zábavné a praktické

Čo vám seminár prinesie?

naučíte sa ľahšie prijímať realitu a zvládať konflikty

dozviete sa o sebe nové veci a upracete si v hlave

objavíte hodnotu svojich skúseností a úspechov

pochopíte svoje spoločenské roly a vzťahy

Seminár si môžu objednať organizácie ako interné vzdelávanie alebo coworkingy pre svoju komunitu. Ak máte záujem, ozvite sa mi, prosím, na ivan.jezik@gmail.com. Ďakujem. Zatiaľ som usporiadal podujatia v Trenčíne a Bratislave, pricestujem však za vami aj inam. Koncom leta 2024 zverejním nové termíny pre verejnosť.

"Odniesla som si veľa podnetov na rozmýšľanie, ale aj vnútorný pokoj. Myslím, že ešte dlho bude prebiehať vnútorné ukladanie, vrstvenie a usádzanie... Prajem všetko dobré."

Natália, marketingová manažérka

"Mne to pomohlo si usporiadať hlavu, lebo posledný rok mám dosť turbulentný a nie veľmi dobrý. Aj čo sa práce a súkromia týka....bude ťažké to upratať, ale musím to spraviť, nikto iný to za mňa nevyrieši  "

Ivan, Business Development Manager

Kto som?

Vyštudoval som matematiku u profesora Milana Hejného, neskôr som učil vo Švédsku, Rakúsku a Anglicku a viedol letné kurzy na Stanford University v U.S.A. Po návrate na Slovensko som pracoval ako manažér vo VÚB banke a Nadácii Pontis. Viac ako 15 rokov vediem Neziskovú organizáciu Voices, som autorom podcastu Rozhovory Choices a moderujem talkshow Prieniky.